Jane Bond

Jane Bond je designérka s pseudonymem.

Jane proto, že se jmenuje Jana a "to bond something" z angličtiny znamená něco spojovat, lepit. Tak vzniklo logické a lehce zapamatovatelné spojení, značka JaneBond.

Věnuji se profesionálně designu a výrobě vlasových ozdob v ČR. Výrobky JaneBond nosí ženy v domácnosti, v kanceláři, studentky, ale i herečky, zpěvačky, moderátorky... Účinkují též ve videoklipech známých českých interpretů.
...
http://www.youtube.com/watch?v=cYDtW3DvwaI (cooperation with famous czech music group Tatabojs)

Tak jak si zdobíme prsty, ruce, uši, šíjia bereme to jako samozřejmost... Kam se vytratila doba zdobení vlasů? Proč už se dnes nenosí klobouky, barety, čelenky? Mým cílem je tuto dobu oživit za pomocí dnešních materiálů, techniky, ale i barev a možností.
JaneBond má v portfoliu spolupráci kupříkladu s British American Tobbacco, česká kosmetická firma Ryor, Belle Vision Model, kabaret Tingl Tangl, Fřesh Fľesh, Le Chaton, La Femme Mimi, profesionální škola líčení Surface. Z hudebního světa Tatabojs, Toxique, Olats Otesoc. Mediálně známé dámy, které jste mohli vidět s Jane Bond čelenkou jsou kupříkladu Jitka Asterová, Iva Frühlingová, Zuzana Norisová, Klára Vytisková, vicemiss ČR 2009 Lucie Smatanová a další.

Na přání vyrobím sponku, čelenku, hřebínek, dozdobím boty pro nevěsty či na plesovou sezonu, dostihy, pólo. S Jane Bond můžete zazářit také na karnevalu, nebo i firemním večírku. Je však nutno mi dát dopředu vědět.

V zájmu ochrany zákazníků je každý originální výrobek z dílny Jane Bond opatřen etiketou janebond.cz. Výrobky, které se pak tváří jako JaneBond a danou etiketu nemají, nejsou Jane Bond originály.

JANE BOND PRODÁVAJÍ TYTO OBCHODY:

Praha: Artěl, La Gallery, Julius, Kuráž, Pour Pour, kadeřnictví BOMTON loft

Plzeň: Modes Robes

Český Krumlov a České Budějovice: Mata Hari

e-shop: www.fler.cz/janebond